Všeobecné podmínky

PLATNOST PŘÍHLÁŠKY:
Přihláška je platná v okamžiku přijetí paltby na bankovní účet, nebo složení částky na pokladnu v plné výši poplatku za akci. (pro rok 2021 platí platba na místě konání v den nástupu)

STORNO:
Bezplatné storno přijímáme do 10 pracovních dnů před zahájením akce, a to písemnou formou. Při zrušení účasti do 5 pracovních dnů se účastník zavazuje uhradit 25% katalogové ceny akce. Pokud bude účast zrušena méně než 5 pracovních dní před zahájením akce, storno poplatek je pak 50% z ceny akce. Plná cena bude účtována při neoznámené neúčasti a nezajištění náhradního účastníka nebo oznámené neúčasti 1 den před zahájením akce. Poplatek v tomto případě není třeba uhradit pouze z prokázaných důvodů hodných zvláštního zřetele.

UPOZORNĚNÍ:
Pořadatel si vyhrazuje právo na odmítnutí přihlášky bez uvedení důvodu. Tato skutečnost bude zaslána žadateli na e-mailový kontakt v přihlášce. V případě nevyplnění všech požadovaných data pořadatel nebere zodpovědnost za vzniklé škody.

Účast na akci je podmíněna v důsledku protiepidemického opatření proti COVID-19: 

Účast na akci je podmíněna doložením negativního testu na onemocnění covid-19 nebo doložením certifikátu o očkování nebo potvrzením o prodělané nemocí v ochranné lhůtě 180 dnů. Opakované testování po 7 dnech pobytu se nevztahuje na osoby, které doloží před zahájením akce PCR test ne starší 7 dnů a dále standardně certifikát o očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci s platností 180 dnů po nemoci. V případě, že se účastníci v průběhu akce opakovaně testují a přetestování připadne na den odjezdu, není již testování provedeno.

OSTATNÍ:
Odesláním přihlášky žadatel souhlasí se všemi podmínkami akce.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mail admin@karate-camp.cz

Děkujeme team KARATE CAMP


NEPŘEHLÉDNĚTE

Ke stažení:

Prohlaseni-zakonnych-zastupcu-ditete

Posudek-o-zdravotni-zpusobilosti-ditete

selfreporting_form_KARATE-CAMP