OGKK – Karate Camp 2021

mapa není k dispozici

Datum / čas
08.08.2021 - 15.08.2021

Místo konání
TJ SOKOL Prštice

Kategorie


O.G.K.K. Karate Camp je akce pod záštitou zastoupení Okinawa Goju-ryu Karate-Do Kyokai v ČR a je primárně pro členy, kteří se chtějí vzdělávat v této línii. V roce 2021 je zaměřen pro věkovou kategorii U6 – U21, tedy pro děti od 6 do 21 let.


Vzhledem k tomu, že toto soustředění je spolufinancováno z dotací, bude konečná částka pro naše členy známa, až po obdržení rozhodnutí o udělení dotací z MŠMT, JMK nebo Městského odboru dotací. I v případě neobdržení žádné dotace cena nepřevýší částku 5.000,- / osobu na pobyt.

Z důvodu stále probíhající pandemie COVID19 nebude vybírán žádný poplatek předem. Registrací si pouze rezervujete místo, které vám bude rezervováno. V případě vašeho storna prosím neprodleně nás kontaktujte na mail admin@karate-camp.cz !!!

(Pozor! jak NIDOSHINKAN Dojo, tak L. F. CLUB KARATE bude přispívá svým členům a to až do výše 100% poplatku. Více info mám sdělí trenér klubu.) 

Veškeré platební podmínky obdržíte na vámi zadaný e-mailový kontakt po závazném přihlášení na serveru zde: http://www.karate-camp.cz/events/

Bližší informace vám podá váš trenér!


V případě vystavení faktury na soustředění, prosím neplaťte a vyčkejte doručení fakturace. Svůj požadavek o vystavení faktury nejprve napište na kontaktní e-mail admin@karate-camp.cz

Fakturace zpětně není možná!! Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Registrace jsou uzavřeny.