Důležité INFO – KARATE CAMP 2016


Vážení trenéři, sportovci, rodiče,

Jsem strašně rád, že vám mohu zaslat níže uvedené informace, kterou jsme slibovali. Všem se omlouváme, že tato zpráva přichází tak pozdě, ale nechtěli jsme se vzdát při vyjednávání lepší ceny a dotace pro děti od 8 – 13 let.

Dále bychom chtěli všechny v kategorii U21 (tedy starší 18 let) poprosit o jednu skutečnost. V současné době je na Karate Camp přihlášeno víc lidí, než jsme schopni ubytovat, v hlavním penzionu. V prostorách kempu je možné ubytovaní v chatkách (pro 4 osoby) s topením a společnými sprchami a wc. Samozřejmě za nižší cenu. Chteli by jsme vás proto všechny v této kategorii poprosit o vyjádření s možností a zájmu ubytování v chatkách a tím pádem by se uvolnili místa pro malé děti, které bychom museli z tohoto Karate Campu vyřadit. Za tento vstřícný krok děkujeme!!

Zasílám konečné ceny a odkazy na seznamy kde najdete vše potřebné.

PLATEBNÍ PODMÍNKY PRO KARATE CAMP 2016

 

  • Děti 8 – 13 let (včetně) = 3.000,- Kč
  • Členové SCM = 4.500,- Kč
  • Ostatní členové/registrovaní zájemci = 5.000,-
  • Ubytování v chatkách (pro starší 18 let) = 3.500,- Kč

Prosím dále upozorňujeme na změnu čísla účtu pořadatele, které najdete v Administrační části => Karate Camp => Platební podmínky – NOVÉ!!

Dále prosíme o prostudování Všeobecných podmínek a storno poplatků, které najdete ve stejné sekci.

Dále prosíme všechny, aby si v administraci opravili velikostí triček pro členy (zejména ti, co tak neučinili už minulý rok) ať vaši studenti nenosí malé trička. Trička jsou vyráběny na základě vašeho zadání. NEJSOU NAVÍC!!

 

Seznamy:

Nezapomeňte na dokumenty potřebné při příchodu na soustředění:

Ke stažení posudek zdravotní způsobilosti: http://www.karate-camp.cz/wp-content/uploads/2015/07/posudek-zdrvotni-KARATE-CAMP.pdf

 

Děkujeme moc

 

Za pořadatele Karate Campu 2016

Jaromír Musil
Tel.: + 420 608 805 405
E-mail: Jaromir.musil@czechkarate.cz