Pro trenéry – aktivní účast

V posledních letech KARATE CAMP byl zaměřený především pro závodníky, kteří však po návratu do svého domovského klubu s těmito informacemi nepracovali. Naším novým cílem je aktivně zapojit trenéry do činnosti a vedení svých studentů. Cílem je naučit vnímat trenéry nové tréninkové metody a zásady, které posunou nejen naše závodníky v ČR a následně pak i v zahraničí při účasti na mezinárodních soutěží, ale zejména nás trenéry. Je třeba si uvědomit, že dobří závodníci vznikají v domovském klubu a ne pod vedením reprezentace. Pojďme společnými silami naučit sami sebe a naše studenty nových tréninkových metod a zvednout karate v ČR.

Základní myšlenkou v krátkosti je aktivní účast na soustředění trenérů a jejich studentů. Nabídka pro kluby je následující:

Každý trenér, který se zúčastní společně s 10 studenty má celý pobyt na náklady organizátora, dále pokud se trenér podělí se svými zkušenostmi a zapojí se do tréninkového procesu po celou dobu soustředění obdrží finanční odměnu ve výši 5.000,- Kč. (tato nabídka se vztahuje vždy na 10 osob, jestliže se rozhodnete přivést 20 dětí mohou přijet 2 trenéři se stejnými podmínkami)

V současné době jednáme s TMK ČSKe o další výhodě pro trenéry a to zisku kreditu pro trenéry na tomto soustředění, který bude započítán do programu školení trenérů pro obnovení licence trenér ČSKe. V brzké době zde bude uveden i počet získaných kreditů za aktivní účast.

KARATE CAMP 2018 je soustředění pro děti a jejich trenéry a to vše v rámci školení trenérů s praktickou částí na tatami s dětmi. KARATE WORKSHOP a jeho náplní je a bude kondiční příprava, technická příprava, mentální příprava, regenerace, zdravověda a jiné.  Vše pod vedením TMK ČSKe a a ostatních lektorů. 

V případě že máte zájem o tuto akci, prosím kontaktujte nás na mail info@karate-camp.cz